Виробник
Ціна
  • від
    до

Termometry elektroniczne dotykowe można zaliczyć do grupy akcesoriów niezbędnych w każdej domowej apteczce. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne, wysokiej jakości i przede wszystkim - niezwykle precyzyjne termometry medyczne AccuTerm. Termometr możesz dopasować do własnych potrzeb - oferujemy termometry elektroniczne dla dzieci i dorosłych.

Termometry elektroniczne dotykowe AccuTerm

Termometry elektroniczne dotykowe AccuTerm dla dzieci

Termometr elektroniczny AccuTerm dla dziecka z naszej oferty jest wyjątkowo precyzyjny i gwarantuje szybki pomiar temperatury ciała. Końcówka termometru jest elastyczna, co zapewnia bezpieczeństwo pomiaru niezależnie od miejsca, w którym mierzona jest temperatura u dziecka. Elektroniczne termometry tej marki są bardzo proste w utrzymaniu czystości. Mają trwała, miłą w dotyku obudowę, która jest odporna na działanie środków odkażających. Termometr elektroniczny dla dzieci jest wodoodporny, Wyróżnia go dokładność do +/- 0,1 stopnia Celsjusza.

Dokładny termometr elektroniczny AccuTerm dla dorosłych

Jeśli interesuje Cię niezwykle precyzyjny i dokładny termometr do domu - skorzystaj z tego, z naszej oferty. Termometr elektroniczny AccuTerm ma wyraźny wyświetlacz i gwarantuje szybki pomiar temperatury ciała. Obudowa jest łatwa w utrzymaniu czystości. Jest wodoodporny. Wyróżnia go bardzo wysoka precyzja pomiaru. Mierzy temperaturę z dokładnością do +/- 0,1 stopnia Celsjusza. Elektroniczny termometr z naszej oferty zasilany jest na wymienne baterie.

Jako bezpośredni producent wyrobów medycznych zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem naszych produktów. W szczególności polecamy wyroby medyczne, które wyróżnia doskonały, bezpieczny skład i wysoka skuteczność. Zachęcamy do zakupów.

Submit
Забули пароль? Зареєструватися
вгору
Сайт працює в режимі перегляду
Переглянути повну версію сайту
Sklep internetowy Shoper.pl