Jakie plastry najlepsze na blizny wybrać?

Jakie plastry najlepsze na blizny wybrać?

Nie wiesz, jakie plastry na blizny będą najbardziej skuteczne? Niezależnie od rodzaju blizny, warto zdecydować się na Sikatris — silikonowe plastry na blizny. To wysokiej jakości produkt, który można stosować zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Zanim przykleisz ten plaster na blizny, warto zapoznać się z zaleceniami producenta.

Jakie plastry Sikatris na blizny wybrać?

Działanie plastrów silikonowych na blizny opiera się na właściwościach silikonu medycznego. Składnik ten jest wykorzystywany w leczeniu blizn już od ponad 30 lat. Jako producent wyrobów medycznych zapewniamy, że jego stosowanie jest bezpieczne i skuteczne, dlatego plastry silikonowe na blizny są dostępne bez recepty.

Dlaczego plastry silikonowe na blizny to dobry wybór?

Silikon medyczny jest środkiem, który ma zdolność do przenikania przez naskórek i wnikania w głąb tkanki podskórnej. W tym miejscu tworzy się cienka warstwa, która oddziałuje z komórkami fibroblastów (odpowiedzialnymi za produkcję kolagenu). Dzięki temu plastry silikonowe na blizny pozwalają:

  • zmniejszyć widoczność blizny,
  • rozjaśnić i wygładzić bliznę,
  • wspomóc rehabilitacją ran pourazowych.

Plastry na blizny po CC i inne zastosowania

To jakie plastry na blizny wybrać w dużej mierze zależy od rodzaju blizny. To właśnie do niej należy dobrać rozmiar silikonowego plastra na blizny. W naszej ofercie znajdują się:

  • Sikatris Silikonowe plastry na blizny 5 x 30 cm,
  • Sikatris Silikonowe plastry na blizny 10x 10 cm,
  • Sikatris kotwica podpiersiowa,
  • Sikatris po podnieniesiu piersi,
  • Sikatris okołobrodawkowy kolisty,
  • Sikatris na dekolt.

Jeśli chodzi o silikonowe plastry na blizny 5 cm x 30 cm to ich wielkość dostosowana jest do blizn po CC, po operacjach kardiologicznych, operacji usunięcia nerki oraz oparzeniach. Natomiast plastry silikonowe 10 x 10 cm przeznaczone są do blizn po usunięciu tatuażu, pourazowych i oparzeniach.

Plastry silikonowe - kiedy zacząć stosować?

Plastry na blizny można stosować od momentu, w którym pojawią się pierwsze oznaki blizny, ale proces gojenia rany musi się zakończyć. Warto jednak pamiętać, że im wcześniej zaczniesz stosować plastry silikonowe, tym lepsze będą ich efekty.

Jeśli nie wiesz, jakie plastry na blizny wybrać, sprawdź plastry silikonowe na blizny Sikatris. Dzięki temu rana po CC oparzeniu lub wykonanej operacji stanie się mniej widoczne, a w wielu przypadkach może się udać ją zupełnie wygładzić.

Szybka dostawa w 24h

shop@ebiovena.com

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl